או

שכחת סיסמה? עוד לא חלק מהשבט?הרשמה

שכחת את סיסמתך?

קבל את סיסמתך כאן

אנא הזן את כתובת הדואר האלקטרוני שלך. ישלח אליך קישור לשחזור הסיסמה

*** שימו לב: טרם נקבע תאריך למחזור הבא ***

הצטרפו לנבחרת מובילי הפליאו בישראל:
בואו לרכוש מקצוע מאתגר, מהנה ורווחי


אהלן חברות וחברים, כאן דעאל שלו. לפני שאני מספר לכם את כל הפרטים על הקורס החדש, הנה הסיפור כולו על רגל אחת: יחד, אנו עומדים לעשות כאן היסטוריה!

 

  • האם אי פעם הרגשתם שאתם פשוט חייבים לשתף אנשים נוספים בסיפור ההצלחה שלכם? 
  • כמה פעמים ביום אתם תופסים את הראש בשתי הידיים ואומרים "זה לא יאמן שעדיין ממליצים לנו לאכול את זה"? 
  • מתי בפעם האחרונה שמעתם על מאבק של מכרים ושכנים בדיאטות אינסופיות וחסרות תוחלת וחשבתם "אנחנו כבר יודעים שאפשר אחרת"? 
  • האם מצאתם את עצמכם בשנה האחרונה עונים בסבלנות ומדריכים ידידים המנסים אך מתקשים לעבור לתזונת פליאו: "תגיד, אז מה אני יכולה לאכול בארוחת בוקר"? 
  • עניתם פעם לשאלה: "מה באמת, בכלל בכלל לא אוכלים לחם? ולחם מלא?"

 

אם התשובה לשאלות לעיל היא "כן!" אז השורות הבאות הן בשבילכם!

אני נרגש להזמין אותך להצטרף לנבחרת מצומצמת ואיכותית של אנשים שעומדים להוביל מהפיכה. להיות אלו שמשנים את תפיסת הבריאות ו"הדיאטה" בחברה הישראלית, להיות החלוצים לפני המחנה. כבר שנים שאני חולם על הרגע הזה, הרגע בו החזון יוכל להפוך למציאות, וכעת הוא הגיע: הקמת סיירת מובחרת של אנשים, חדורי תשוקה ועשירי ידע וניסיון אישי, בכל מקום בארץ, המבקשים לסייע ולהדריך כל אדם הרוצה לעשות שינוי איכותי ונפלא בחייו. בואו להיות אותם המובילים, בואו להיות אלו המספקים את התמיכה, הידע, העמדות והכלים הנדרשים כדי לקחת את החיים למקום מתגמל, בריא ומלא עצמה.

 

כדי להרים את הדבר הגדול הזה וכחלק מהחזון להעניק לקהילה ולייצר לכולנו מקום בריא וטוב יותר, אנו יוצאים בתכנית הכשרות שתהפוך אותך מחובב למקצוען, שתשדרג את הכישורים שלך מבחינת הידע העדכני ביותר, מבחינת מיומנויות הנחיית קבוצות ותקנה לך את כל הכלים והסודות כדי להצליח להניע אנשים לפעולה ולרתום עוד ועוד אנשים לשיירה הגדולה של הפליאו בישראל.

 

כן, כעת יש לך הזדמנות לקחת את התשוקה שלך למקומות חדשים ולהפוך בעצמך למוביל פליאו בקהילה. להיות מנהיג ופורץ דרך, כדי שתוכל להשפיע על הסביבה, לסייע לאנשים לקחת אחריות על בריאותם ולעזור להם לעבור את השינוי שעברת בעצמך. מי כמוך יודע כי התמיכה והעזרה ההדדית הן הדרך הנכונה כדי לאפשר לאנשים נוספים לצעוד בנתיב הקדמוני אל בריאות מיטבית ואל אנרגיות נפלאות. אתה כאן כדי להוביל, להדריך, להסביר, לעזור ולהניע לפעולה. וגם להפוך זאת למנוע הכנסות ותגמול עבורך ובעיקר, כדי להשיג סיפוק עצום והצלחה!

 

 

אנו מחפשים ידידים, חברים לדרך שישמשו לנו גם כשותפים עסקיים. אנו מחפשים נשים ואנשים שהנם בעלי כל התכונות הבאות, לפחות:

- ניסיון והצלחה אישית במעבר לתזונה קדמונית
- מחויבות מלאה לסגנון החיים הפליאוליתי
- היכרות וידע בעולם הפליאו 
- יכולת הובלת קבוצות והנעת אנשים 
- תעוזה, יכולות תקשורת מעולות ויכולת הצגת נושא
- תשוקה לפעולה ומחויבות מלאה להצלחה 
- יכולת להתחייב למספר שעות מדי שבוע
- רצון להצלחה כלכלית ואישית 

הערה: מספר המקומות מוגבל ולא כל אחד יכול להתקבל לקורס מובילי הפליאו בקהילה. אנו מחפשים את הטובים ביותר, את הנחושים ביותר ואת הנחמדים ביותר (כאלו אנחנו, רוצים לחייך וליהנות). רק מועמדים מתאימים יתקבלו.

 

קורס מובילי פליאו בקהילה

 

כן, קורס "מובילי פליאו בקהילה" פותח עבורכם אופקים חדשים והזדמנויות מסעירות. כעת זה הזמן וזו ההזדמנות לחבר בין האהבה שלכם לבין עיסוק הפנאי שלכם. הקורס עונה באופן מלא על הצרכים שלכם ומיועד בראש ובראשונה להעניק לכם את היכולת המלאה לרתום, לתרום ולהוביל. הנושאים, הטכניקות והשיטות שתלמדו בארבעת ימי הקורס יאפשרו לכם:

 

1. ללמוד טכניקות ושיטות להובלת קבוצה
2. לקבל מיומנויות הצגת נושא והובלת דיון
3. לרכוש כלים ושיטות להתמודד עם שאלות וקשיים
4. להשתמש באסטרטגיות שיווק וגיוס לקוחות 
5. ליצור גישה חיובית לתמרוץ ויצירת מעגלי הצלחה
6. להרחיב את הידע שלכם בתחומי ביולוגיה, סביבה, אבולוציה, ועוד
7. להתחבר לקהילת המובילים ולקבל תמיכה הדדית וטיפים מאלופים ועמיתים
8. לפתוח דלתות חדשות, ליצירת אופקים חדשים


ההשקעה שלך? 1657 ש"ח בלבד

כן, אתה מקבל 15% הנחה וההשקעה שלך הינה רק 1657 כולל מע"מ (במקום 1950).
במלים אחרות - חסכון של 293 ש"ח.

 

מייסדים וחברי מועדון מקבלים 5% הנחה נוספת ומשלמים רק 1574 ש"ח (וחוסכים עוד 83 ש"ח!)

 

מספר המקומות מוגבל. ניתן לשלם בתשלומים נמוכים (עד שישה תשלומים של 276 ש"ח) בכרטיס אשראי ללא כל ריבית. 

 

 

money back guarantee

הכסף שלך מובטח! אל דאגה. אם לאחר יום ההכשרה הראשון מכל סיבה שהיא תחליט שלא להמשיך בקורס, כספך יוחזר לך במלואו. אנו מחויבים להצלחה שלך!


אם אתה רוצה להצליח, אם אתה רוצה להמריא לשיאים חדשים, זו אולי ההזדמנות לה חיכית. לעשות משהו משמעותי, משהו שאתה מתחבר אליו בכל ליבך, משהו שעוזר לאנשים במציאות וגם הופך להיות חלק מגלגל תנופה אישי, מהצלחה ועם יסוד כלכלי איתן.

 

מתאים בדיוק לפליאוליתים עובדים

הקורס הזה נבנה מלכתחילה בראיית צרכי המשתתפים, אתם, המובילים לעתיד. כולנו אנשים עסוקים ועובדים הרוצים להרחיב את מעגל עיסוקיהם, מבלי לפגוע במקום העבודה הנוכחי. לכן בנינו את הקורס כך שיתאים בדיוק לאנשים עובדים, במבנה ובתבנית הבנויה להצלחה.


הקורס יתנהל בארבעה ימי לימוד מרוכזים, בימי חמישי אחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, לסירוגין, בת"א בצמוד למרכז עזריאלי (תחבורה ציבורית זמינה וחניה נוחה) - במכללת אורין שפלטר, יגאל אלון 123, תל אביב.


אל דאגה, אפילו הכיבוד יהיה מתאים לאורח החיים שלנו...

 

הקורס מתנהל בימי חמישי אחה"צ ושישי בבוקר. תאריכים סופיים יפורסמו בקרוב.

קורס מובילי פליאו בקהילה

 

למידה מהטובים ביותר

הקורס הוא הזדמנות ללמוד מהמומחים וממובילי הדעה, במגוון גדול של נושאים וממקור ראשון.

 

דעאל שלו - לאן ולמה | מיכאל שורפ - מיתוג ושווק בפייסבוק ד"ר עפרה שלו - תפקידים והתנגדויות בקבוצותמיקי בן דור - אבולוציה גיא בן צבי - קטונים ושומן |  הגר פלדמן - תזונה לסוכרתייםורד לב - תזונת נשים וילדיםד"ר נטלי אבגי אוחנה - תזונה וביולוגיה 

 * התכנית כפופה לשינויים וגם לעוד הרבה הפתעות

  

שאלות ותשובות 

למי מיועד הקורס?
הקורס מיועד לאנשים ונשים שכבר צועדים בבטחה בנתיב הקדמוני של הפליאו, ומחויבים לאורח החיים הזה - בדבריהם, בליבם ובמעשיהם, ומלאים תשוקה ורצון להעביר את הידע הלאה ולגרום לעוד אנשים להצליח לעשות שינוי חיובי ומשמעותי בבריאותם ובאורחות חייהם. אם אתם כאלה, אם אתם מוכנים להקדיש זמן מדי שבוע להובלת קבוצה, אם אתם נמרצים ואנרגטיים - הקורס הזה הוא בדיוק בשבילכם.


מה יוצא לי מזה?
קריירה נוספת המייצרת רווח כפול עבור כל אחד מהמשתתפים. ברמה המיידית זוהי הזדמנות ללמוד, להעשיר ולקבל סט נרחב של כלים ומיומנויות מהמומחים והמובילים הטובים ביותר. אולם התועלת לא מפסיקה ברמת ההעשרה האישית, כי הקורס הוא גם מקפצה להתפתחות אישית, עסקית וכלכלית. כל אחד ממובילי הפליאו בקהילה יכול להוביל עשרות רבות של אנשים בשנה, לעזור להם להשיג את מטרותיהם כמאמן וכמוביל ולהיות מתוגמל על כך.


האם אני צריך להיות תזונאי?
לא. הקורס אינו מתיימר כמובן להפוך אותך לאיש מקצוע בתחומי הטיפול הפרטני, ולא מחליף הכשרה מקצועית בתחומים אלו, לכך יש מוסדות אחרים והכשרות ארוכות. לעומת זאת קורס מובילי הפליאו בהחלט נועד ומיועד להקנות לך כלים ממשיים כדי להצליח להוביל שינוי חברתי ואישי ויאפשר לך לסייע לאנשים להשיג את מטרותיהם. מובילי הפליאו בקהילה אינם מטפלים אלא מנהיגים מקומיים, שרכשו כלים ועולמות ידע רלוונטיים ליצירת גלגלי תנופה והצלחה.


האם כל אחד מתקבל להיות מוביל פליאו בקהילה?
לא. הקבלה לקורס מותנית בעמידה בתהליך סינון מקדים. כרטיס האשראי שלך יחויב רק אם תתקבל לקורס.

 

קורס מובילי פליאו בקהילה

 

 האם אני יכול להתחיל ולעבוד אתכם בסיום הקורס? 

מסיימי הקורס בהצלחה יוכלו להשתלב בנבחרת  שלנו כמובילי תהליכים קבוצתיים ופרטניים כשכירים אן פרילנסרים. 

במידה ותבחר להיות מוביל שלנו בעתיד, דעאל שלו ומובילים בכירים נוספים ילוו אותך על בסיס שותף ויסייעו להצלחתך האישית והכלכלית.

 

 האם אני מקבל תעודה? 

בהחלט! בסיום הקורס בהצלחה תקבל תעודה מטעם Paleo.co.il.

 

האם אוכל לקבל את ההנחה גם בשנה הבאה?
לא. ההנחה של 15% מוצעת כעת אולם לא תחזור עוד. זוהי הזדמנות ל"ציפורים משכימות הקום", מלאות המוטיבציה, הרוצות להיות הראשונות שמצייצות בחדווה מראש העץ...


האם אוכל להתחרט ולקבל את הכסף בחזרה?
בהחלט! אנו מאמינים כי תגלה קורס נהדר ומעשיר. ועדיין, אם מכל סיבה לאחר היום הראשון של הקורס תבחר שלא להמשיך בו, תקבל את כל כספך חזרה. שום בעיה.

 

האם יש ממני דרישות כלשהן במהלך הקורס?
כן. הקורס תובעני ודורש למידה אינטנסיבית והכנה אישית לקראת השיעורים. בנוסף, כחלק מדרישות הקורס יש לעבור בהצלחה מבחן מסכם. המבחן יביא לידי ביטוי את הידע שלכם ואופן יישומו ונועד להבטיח כי תצאו לשטח עם ארגז כלים מלא בכל טוב. 

 

רוצים להצטרף? כתבו לנו: service@paleo.co.il

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.