וואו, המחמאות!!!

דנה בן יוסף לפני ואחרי

הי לכולם, נעים מאוד, שמי דנה. אני בת 31, נשואה עם שני נינג׳ות קטנים ומקסימים.

המשקל שלי:
מעולם לא הייתי רזה, תמיד הייתי ׳מלאה׳. שיא הפריחה שלי הגיע שהתגייסתי לצבא ואכלתי מהאוכל הכל כך ״בריא״ שמגישים שם. המשקל עלה בהדרגה, אבל לא באמת התייחסתי. המשקל שלי אף פעם לא היה מרכז עולמי, תמיד חשבתי שנראיתי בסדר, מלאה, לא נורא כל כך.
המידות עלו ועלו, ולאחר הלידה של בני הבכור הגעתי למשקל שיא של 90 ק״ג ואפילו יותר במידה 46… משם זה המשיך, התחלתי את ההריון השני ממשקל 80 ק״ג ועליתי 14 קילו נוספים. לאחר הלידה שקלתי שוב 90 ק״ג. מפה לשם איכשהו הגעתי למשקל 84 שאיתו בעצם התחלתי את הפליאו.

המלתחה הישנה שלי: 

מעולם לא קניתי לעצמי בגדים בכיף והנאה ובעצם תמיד לבשתי סמרטוטים. לא הבנתי איך נשים נהנות מהחוויה הזו שנקראת שופינג. כל פעם שהייתי צריכה ללכת לחפש בגדים זה פשוט היה סיוט! מצד שני, אף פעם לא ניסיתי דיאטות, מעולם לא הבנתי שאני בעצם שמנה וזה נראה לא טוב…

הגילוי:
לפליאו נחשפתי דרך שיטוטיי בפייסבוק, הגעתי לקבוצה המדהימה של אושרית עמוס ״פליאו סוד ההרזיה של הטבע״. קראתי, אמרתי וואו… מעניין… אוכלים בשרים, דגים, ביצים, מוצרי חלב שמנים, לא מפחדים משומן ויורדים במשקל?! זה נשמע הזוי! זה הרי בדיוק מה שאני אוהבת. אני פשוט צריכה לוותר על כל הבצקים שעוטפים אותי כל היום… מעניין. האנשים בסביבה שלי חשבו שלא אעמוד בזה. “לא תצליחי” אמרו לי.
ואני אמרתי: טוב, נראה לי שמתחילים!

התוצאות:
החודש הראשון היה מעט קשה, אך למרות הקושי לא נשברתי אף לא פעם אחת. והנה פתאום התחלתי להרגיש את השינוי. את הקלילות, האנרגיות, השובע המטורף, הטעמים שהתחדדו, עור הפנים שהתנקה מפצעונים, השיער מבריק… הבגדים מתחילים להתרופף. ופתאום מתחילות המחמאות!!
וואו, המחמאות!!!
היום, לאחר שנה של פליאו אני יכולה לומר שלא רק שזכיתי בתזונה הזו מההיבט הבריאותי, אלא גם זכיתי להכיר נשים ואנשים מדהימות ומדהימים, חוויתי מפגשי אוכל כיפים, וחברויות חדשות!
השלתי מעלי 25 קילו, ו-5 מידות בבגדים.
לא, אני לא סובלת, לא מורעבת, לא סופרת קלוריות, לא מאביסה את הקיבה באוכל כל שלוש שעות.
טוב לי ואני פשוט מאושרת!

דנה בן יוסף

אותה הדנה בשינוי אדרת
מה “לפני” ומה “אחרי” תצטרכו לנחש לבד

1
תגובות

1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
קבלת עדכונים על
שלהבת

אימאלה!