מי אנחנו

ראשית – הנה כל מה שצריך לדעת בשלושים שניות (או פחות)

לפני כל הפרטים, הנה העיקר: האתר זה יעניק לכם כלים מעשיים כדי לקחת חזרה את השליטה על הבריאות שלכם.

כאן תלמדו מה כדאי לאכול ואיך כדאי לנוע ולחיות כדי לקבל בתמורה את הגוף החטוב, החזק והבריא ביותר שדמיינתם אי פעם, ולהשיג את כל זה בלי כאב, סבל או הקרבה. באמת. האתר הזה מקדם את גישת הפליאו ונועד להעניק לכם את הכלים הדרושים כדי לבצע שינויים עצומים בחיים במינימום מאמץ ובמקסימום תועלת. נשמע כמו הגזמה, נכון? אבל אני מבטיח שאם תנסו את זה בעצמכם למשך חודש ימים, מיד תרגישו שרמות האנרגיה שגדלות במהירות מדי יום, שאתם יכולים להצטרף להצלחה של עשרות אלפי אנשים ולמעשה לקחת חלק פעיל בהצלחת המין האנושי מאז ומעולם.

אז אני קורא לכם להצטרף להצלחה ולנסות בעצמכם. מבטיח שיהיה טעים וכיף.

שלכם,
דעאל

 

רוצים קצת יותר פרטים? בבקשה: עקרי הסיפור שלנו

זוכרים את “פירמידת הבריאות”? לכולנו הסבירו שכדאי לפחד משומן ושכדאי להקפיד לאכול כל שלוש שעות משהו מקמח מלא. זוכרים, בטח שזוכרים. אנחנו גם יודעים איך זה היה לאכול לפי המלצות הללו: לחיות ללא אנרגיה, להילחם בהשמנה ללא הועיל, לספור קלוריות ולפחד ממאמץ. לא תודה. לא עוד.

אם כבר יצאתם לדרך הקדמונית, אתם יודעים שאוכל אמיתי מחולל בנו פלאים. שעל ידי אימוץ סגנון חיים קדמוני פשוט לאבד משקל מיותר, קל לקבל חזרה את אנרגית נעורים ונפלא לרכוש שוב את הנאת החיים שנעלמה במרוץ החיים הטורד. אתם בוודאי מזהים אני חדש מחייך אליכם מהראי.

ואתם גם יודעים שהפליאו עובד: לגברים, נשים, צעירים ומבוגרים. וכן, זה משנה חיים (וזה מרגש ודרמטי, פשוט ובריא ובעיקר נהדר וקהילתי). הקהילה זה אנחנו ועבורנו הוקם האתר הזה.

plaeo.co.il נועד לתת מעטפת כוללת לצרכי הקהילה הפליאוליתית: ידע, תמיכה, פעילויות, שירותים ועיקר העיקרים – קהילה.

המטרה היא ליצור מרחב בו אנו, המשפחות שלנו והאנשים היקרים לנו, נוכל לקבל ידע ותכנים מהשורה הראשונה, להשתתף באירועים או בהדרכות, לחזק ולהגדיל את הקהילה ולהעניק שיתוף ותמיכה הדדית.

  • תכניות אימון אותם ניתן לבצע בבית, כולל מדריכי וידאו מצולמים מהמאמנים המובילים בארץ;
  • מאגר מתכונים קדמוניים מעולים, פשוטים וטעימים;
  • צוות מומחים רב מקצועי שיציע תכניות למתחילים ולמתקדמים: כולל הדרכות וידאו, דף בקרה ומעקב אישי, שיתוף תכנים, וובינרים ועוד;
  • הרצאות והשתלמויות עם חוקרים מובילים, אנשי מקצוע ומאמנים;
  • הנחות קבועות במסעדות איכות מובילות;
  • מאמרים מתורגמים, באישור טובי המומחים מחו”ל (+ד”ש אישי ממארק סיסון!);
  • כלים לשיתוף, תמיכה ומעקב אישי גם מהטלפון הסלולרי;
  • ועוד ועוד.

 

אז מי האנשים שמאחורי הקלעים?

שלום. אני דעאל שלו ואני מודה לכם שהגעתם לבקר כאן!

בקצרה, אני איש משפחה, איש חברה וחברים, יזם היי-טק, סופר (“הסוד הקדמוני” – רב מכר בהוצאת זמורה ביתן) וגם הבלוגר העומד מאחורי “מר קדמוני”. הבלוג “מר קדמוני” היה הראשון בעברית שקידם אורח חיים קדמוני כבר בשנת 2006 והפך לבלוג הפופולרי והמשפיע ביותר ברשת בתחום זה ברציפות מאז. במקביל ובשנים האחרונות נוסדו ברשת עשרות קבוצות פייסבוק העוסקות בפליאו בהיבטים שונים (מתכונים, ידע, נשים בלבד, ספורט ועוד) אולם הפייסבוק והבלוגים (גם שלי) מציעים מידע מפוזר, חלקי ולא שיטתי וקושי לקבל תמיכה מוסדרת.

כדי לתת מענה מלא ומסודר חלמתי על הקמת אתר בית שיהווה מסגרת וריכוז לכלל הידע בתחום ולכלל הצרכים שלנו – אנשי קהילת הפליאו בארץ. אתר שיאפשר לאנשים ללמוד, לעשות את צעדיהם הראשונים, ייתן ידע, קורסים ותמיכה מאנשי מקצוע, מאמרים מתקדמים, יאפשר למתקדמים לחלוק את הידע ולקבל מתכונים.

חברת פליאו מרקט בע”מ קמה כדי להגשים את החזון הזה באמצעות האתר paleo.co.il.

 

צוות האתר ושותפים אחרים

השותפים הראשונים והמשמעותיים ביותר באתר הזה הם אתם! שכן האתר לא יכול היה לעמוד על רגליו ללא התמיכה שלכם. מאות אנשים הצטרפו לקמפיין מימון המונים שבוצע על גבי פלטפורמת ג’אמפסטרטר, ותמכו בחזון ובדרך. מתוך כל הקהילה הנפלאה הזו ישנם 260 מייסדים שהשקיעו כל אחד סכום לא מבוטל ושמותיהם יישארו חקוקים בדפי האתר הזה לנצח (יצא דרמטי משהו, סורי). ולכל מי שהשתתף ותמך בנו בקמפיין – שוב תודה.

עומרי פלד – הבעלים והמאמן הראשי של קרוספיט הרצליה – מועדון הקרוספיט הראשון בארץ והגדול בישראל. סרטוני הדרכה של עומרי הם חלק אינטגרלי מהתוכניות באתר.

גלי פלד – תזונאית קלינית המתמחה בפליאו. גלי מעניקה מניסיונה בשפע טיפים, תפריטים והדרכות מעשיות במעבר לתזונת פליאו והיא גם המרכזת המקצועית בקורס מובילי הפליאו בקהילה. 

ורד לב – נטורופטית פליאוליטית ותיקה ובלוגרית מובילה (“מה יש לצהריים”), המתמחה בהנקה ובתזונת פעוטות וילדים. ורד מובילה את “איך עושים את זה” בשפע עצות וניסיון קליני עצום.

הגר פלדמן – נטורופטית ובלוגרית (“בלוג דל פחמימות”) המתמחה בטיפול בסכרת ובמצבים אוטואומוניים בגישת הפליאו. 

נמרוד קבלה – מאמן כושר אישי, מדריך קרוספיט ותיק ומרכז קבוצות פליאו, מוביל את קורס מובילי הפליאו בקהילה.

רינת-יה אלון – מאמנת כושר פונקציונלי וקט’לבל ופליאוליטית מנוסה – תוכניות אימונים אונליין.

 ד”ר אילן קיציס – קרדיולוג וראש מכון שיקום הלב במרכז הרפואי איכולוב. ד”ר קיציס משתתף בתוכניות ההדרכה של האתר ומקדם אורח חיים קדמוני – נטול דגנים וסוכרים!

הדס דובדבני – עורכת התוכן, והחיוך שמאחורי המילים באתר. הדס היא המתאמת והמובילה את כלל פעילויות התוכן באתר.

 

אנו שמחים תמיד לקבל מיילים מקוראים, שאלות, מחשבות או תהיות, בקשות לתכנים וכמובן את סיפורי הצלחה שלכם!

כתבו לי dael@paleo.co.il