הכל התחיל במשלוח דואר רגיל

שפרה

מי אני?

שמי שפרה, אני בת 49, מתגוררת בנווה זיו (יישוב קהילתי בצפון) ובמשך כמחצית מחיי אני סובלת מדלקת במפרקים. לקחתי לא מעט כדורים מסוגים שונים שהקלו מידי פעם על כאביי, אך הדלקת תמיד הייתה חלק מחיי.

לעתים הייתה לי נפיחות גדולה בברכיים עד כדי שאיבת נוזלים מהברך ומדי פעם הנפיחות קטנה – אך תמיד הייתה שם.

רוב הזמן בשעות הערב הייתי כבדה ומתנהלת בעצלתיים בשל הקושי להניע את עצמי, הכאב היה כרוני והתקבל אצלי דיי בהשלמה.

איך במקרה נחשפתי ל”סוד הקדמוני” ונשאבתי

לפרנסתי אני מנהלת סוכנות דואר, עיסוק שדורש ממני ארגון, תקשורת ותודעת שירות גבוהה. אני מאוד אוהבת את האינטראקציה שלי עם הקהל וגם כשזה קשה, אני לרוב שואבת מהקהל המון כוח.

לפני כשנה וחצי פנה אליי חבר וביקש ממני שאשלח ספר לבנו המתגורר באוסטרליה. כמובן הייתי חייבת לדעת במה מדובר והוא סיפר לי בקצרה על “הסוד הקדמוני”, שמאוד הרשים אותו.

מתוך סקרנות, לפני ששלחתי את הספר, הספקתי לקרוא איזה פרק או שניים ובמהרה נשאבתי לתוכו. החלטתי שאני חייבת לקנות אותו לעצמי.

נסענו עם זוג חברים לימי עיון באילת ושם החל המהפך של חיי. ראשית, החבר קנה לי את הספר במתנה ושנית הייתי בסדנה של אלון גל .בתום הסדנה החלטתי שאני הולכת ליישם את הספר ולעשות ספורט.

חייבת לציין שאני אדם לא רוחני במיוחד, אלא יותר טיפוס שניזון ממידע והיגיון בריא. בספר מאוד אהבתי את הדרך שהוצגו הדברים ופתאום הכל נראה לי כל כך ברור.

שפרה חילאי סיפור הצלחה פליאו

השינויים שקרו לי מאז שעברתי לפליאו

כשנה וחצי אני לא אוכלת לחם, משתדלת לא לגעת במוצרים המורכבים מגלוטן וגם לא מסוכרים. שתייה ממותקת בשום אופן לא בתפריט שלי, אני עדיין לא במאה אחוז פליאו (לעתים יש פיתויים) אך בהחלט 90% שם.

מהרגע ששילבתי את התזונה והספורט יחדיו אני במצב בריאותי מעולה. נדיר מאוד שיש לי נפיחות בברכיים ואני אדם קליל יותר ומלא מרץ – דבר שלא יכולתי לומר על עצמי לפני כן.

ירדתי במשקל כ-5 ק”ג וזה הרבה עבורי משום שהייתי רזה גם קודם לכן. כל מי שמבחין שרזיתי, אני מספרת לו על הספר ועל הסיבות שהביאו אותי לשינוי, מצליחה להלהיב את הסובבים אותי ואפילו השפעתי על כמה. ולחשוב שהכל קרה בזכות ספר שנשלח בדואר.

שפרה

תגובות

  Subscribe  
קבלת עדכונים על