אסף הייבלום ירד 25 ק”ג בשנה

אסף הייבלום לפני ואחרי

אחרי למעלה משנה אפשר כבר לסכם…

לפני כשנה אשתי הילה באה עם איזה רעיון משוגע שהיא ראתה – להתחיל לאכול לפי אורח חיים שנקרא “פליאו”.

אני כמובן זלזלתי ברעיון, אמרתי שאין מצב שנעשה את זה, אין מצב שזה עובד… חלק מהזלזול שלי נבע מהחלטה ש”דיאטה עליי לא עובדת” ושאני אוהב לאכול ואני תמיד אהיה שמן, שאין דבר כזה גם לאכול טוב גם לרדת במשקל והכי חשוב להיות בריא ולהרגיש בריא.

הילה כמובן לא וויתרה והתחילה את התהליך לבד, ובגלל אהבה שלי אליה ולמטבח אני זה שהכנתי לה את האוכל. לאחר שבוע הבנתי שהיא אוכלת אוכל טוב, טעים ומתחילה להרגיש שינוי ונפתחו לי העיניים (וכמובן הרעב).

החלטתי שאם כבר אני מבשל לה אז נזרום, גם ככה אני לא מחזיק במשמעת אוכל יותר מכמה ימים (מנסיון של שנים של כל מיני דיאטות) והתחלתי בעקבותיה לאכול לפי דרך החיים של ה”פליאו”.

מפה לשם עברו 3 חודשים ועדיין עשיתי את “אתגר” הפליאו (חודש שבעצם מרגילים את הגוף לתזונה באופן נוקשה יותר מהרגיל). נהניתי מכל רגע, גיליתי שיש דבר כזה אוכל טוב בריא וגם לרדת במשקל. זה בעצם השילוב שחיפשתי – כי אני על אוכל טוב לא מוותר.

התחלתי להרגיש הרבה יותר טוב, המשקל התחיל לרדת, הרגשתי פחות עייף, דברים שהציקו לי בעבר כבר היו מאוד נדירים.

היום אחרי כשנה ו-25 קילו פחות וגם קצת נפילות לאורך הדרך (אני לא קיצוני) אני יודע שמצאתי את האורך החיים שעושה לי טוב.

אסף הייבלום לפני ואחרי

מה שבאמת קשה בתהליך הזה זה ארון הבגדים שלי, שאת רובו פשוט זרקתי כי הבגדים שפעם בקושי עלו עלי היום נראים כמו וילונות ענקיים…

אני רוצה לנצל להודות לאישתי המדהימה שפתחה לי את הדרך לפליאו, לכל מי שעזר ותמך בי ובעצם הבין את הדרך המוזרה שלי. אני מאחל לעצמי שאתמיד בדרך הזאת לכל החיים כי בשבילי פליאו היא הבנה שאפשר לאכול אוכל אמיתי, טעים ובריא ולכן זה לא משהו חולף.

תגובות

  Subscribe  
קבלת עדכונים על