כבר לא בטטת כורסה

אורן לפני ואחרי

קוראים לי אורן רודניק, נשוי+3. עובד בחברת הייטק. אף פעם לא הייתי רזה, בתיכון אפילו הגעתי למשקל של 3 ספרות. אחרי שהשתחררתי מקבע התחלתי לאט לאט להפוך לבטטת כורסה. בהתחלה זה לא הפריע לי, והיה אפילו די נחמד, אבל כשהילדים גדלו והיה צריך להתחיל לרדוף אחריהם זה כבר התחיל להיות בעייתי.

מעבר לפעילות גופנית ידעתי שאני צריך שינוי תזונתי אבל לא כזה שיעבוד לרגע – היה לי ניסיון מר עם דיאטות במהלך חיי כולל שייקים למיניהם. במקרה בדיוק באותו זמן התחלתי לשמוע מאוהד רוט (חבר של אשתי) על אורך החיים המופלא של הפליאו. בהתחלה לא האמנתי, קשה היה לשכל “הישר” לתפוס שאפשר לאכול כל כך הרבה דברים שאסורים בדיאטות ובכל זאת גם לרזות וגם להיות בריאים יותר. החלטתי שאין לי מה להפסיד ואני הולך על זה.

ההתחלה הייתה קשה, הרגשתי שהגוף שלי ממש מכור לפחמימות ושאני עובר תהליך גמילה. אחרי שבוע זה כבר נהיה קל יותר. אחרי חודש כבר לא מרגישים עול אלא רק הנאה. מרגישים טוב יותר, עירניים יותר, ואפילו הרופאה המשפחתית מרוצה. ב-3 חודשים הראשונים ירדתי 11.5 ק”ג (תמונה מצורפת) במצטבר, ועכשיו, כשאני שנה בפליאו, ירדתי סך הכל 18 ק”ג.

אורן רודניק

עם הפליאו בא “התיאבון” והתחלתי להתאמן. בהתחלה עם מאמנת אישית כדי להכניס את עצמי לתלם ואחר כך עברתי לקרוספיט. זה אף פעם לא נהיה קל יותר – אתה נהיה חזק יותר.

תגובות

  Subscribe  
קבלת עדכונים על