הבן של אושרית כבר בלי ריטלין

הבן של אושרית

את התזונה שלי אני מטפחת כבר יותר משנה וחוקרת יותר משנתיים, כיוון שאני לא אוהבת לקבל הוראות מבלי להבין את הדברים לעומקם. התחלתי עם הפליאו מתוך רצון עז להיטיב עם הגוף שלי, להפסיק להילחם במשקל וליצור מערכת יחסים הרמונית ואוהבת עם אוכל ועם עצמי.

במהלך לימודי האימון שאני משתתפת בהם לאורח חיים בריא, כשכל אחד התבקש להציג את האג’נדה שלו, קם איש נחמד, שלימים יעזור לי להציל את הבית, גיא בן צבי שמו, ואמר: “אני רוצה להציל את ילדי העולם מריטלין”. זה הצחיק אותי. אמרתי לעצמי: ‘מי מסוגל להציל את הבן שלי מריטלין? הרי הריטלין מציל אותנו מכל התופעות של הפרעת קשב וריכוז’. ההחלטה לתת ריטלין לבני הבכור, שאובחן כלוקה בהפרעת קשב וריכוז מכיתה ב’, הייתה ההחלטה הכואבת והקשה בחיי אבל בזמנו האמנתי למה שסיפרו לי המורים והרופאים – שאין דרך אחרת.

כמה שיעורים אחר כך הקשבתי להרצאה של גיא ולסיפור האישי שלו והחלטתי לערוך שינוי בבית. אז בתחילת החופש הגדול, כשגם ככה אני לא נוהגת לתת ריטלין לבן שלי, החלטתי לנסות. רכשתי אומגה 3 מגיא (ואני ממליצה לקנות רק ממנו) ובמקביל שיניתי את התזונה בבית מקצה לקצה: קמח, סוכר, דגנים וכל סוג של אוכל מעובד יצאו מהבית. אין יותר קורנפלקס, אין יותר לחם, אין יותר סוכר. מה אנחנו כן אוכלים? בשר, מוצרי חלב, ירקות, פירות, ביצים, דגים, עוף, שמנים בריאים כמו אגוזים, שקדים, שמן קוקוס, שמן זית, זיתים, אבוקדו ופחמימות בריאות מהטבע: אורז, בטטות ואפילו תפוחי אדמה לפעמים. למדתי להכין הכול מחומרי הגלם הללו – החל מלחם שקדים, עוגות מכל הסוגים פיצות שוקולדים ומה לא…

במקביל בני החל ליטול אומגה 3 וויטמין e במינון הכי גבוה. כשהגיע ה1 בספטמבר הוא עלה לחטיבה לכיתה מדעית. עם כל החשש, החלטתי שאני הולכת עד הסוף עם הניסיון שלי. ומה קרה? קיבלתי את הבן שלי בחזרה. הוא כבר לא סגור כמו זומבי תחת השפעת הכדור, נעלמו האפיזודות של הצום בהשפעת הכדור והאכילה הבלתי פוסקת מיד בתום ההשפעה, חיי החברה שלו השתפרו פלאים, הרבה יותר נוח לו בקרבת בני גילו, והציונים נותרו גבוהים כמו מקודם.

הבן של אושרית

 

אתם בטח תשאלו אם אנחנו פליאוליטים אז אנחנו כמעט לגמרי פליאו אבל לא 100%. אני מאוד מעריכה ואוהבת את תזונת הפליאו, את השווקים ואת הקהילה. אם פעם חשבתי שכדאי לאכול הכול במידה היום אני מבינה את ההשפעה של התזונה על כל תחום בחיים.

אז תודה ענקית לגיא בן צבי שבזכותו הכול התחיל (וגם ימשיך) ותודה לדעאל שלו על החשיפה לתזונה הבריאה הזו. אתם מוזמנים לקבוצה שלי “על אהבה אוכל משקל ומה שביניהם” שם אפשר למצוא המון מתכונים, עדכונים וערימות של מוטיבציה.

אושרית

תגובות

  Subscribe  
קבלת עדכונים על