“הגוף שלי חזר לעצמו”

אכילה

כבר חצי שנה שאני אוכלת את התזונה הפליאוליתית. אני אדם מאושר יותר, רגוע יותר, שמח יותר, ועוד שלל שינויים חיוביים שעברתי בגופי – ביניהם ירידה של 6 קילו (בשבילי זה המון). אבל רציתי לשתף במשהו אחר.

היתה לי בעיה גסטרולוגית (לא נכנסת לשירותים) וגם אם כן אז לאחר ייסורים. הרופאים נתנו לי שמנים, נרות ועוד שלל זבל שהכנסתי לגוף שלי ושפשוט גרם לגוף להתרגל לרעיון ולחכות לתרופת ה”פלא”… השומן בגוף שלי חגג, הרגשתי שהגוף לא מצליח להוציא את כל הפסולת שלו ולכן החלו לצוץ (בכיתה ה’) פצעונים על פניי שלא הרפו ולא רצו להיעלם למרות הטיפולים אצל הקוסמטיקאית ותרופת הרוקוטאן המפורסמת שלא הועילה. הרופאים פשוט הרימו ידיים ואמרו שזה “יעבור לבד”. הייתי אובדת עצות, הרגשתי שעולמי חרב.

ידעתי שהבעיה האמיתית היא הפסולת בגופי ולכן התחלתי לקרוא וללמוד על עניין התזונה. ניסיתי הכל: חלי ממן, נקודות, 17 יום… בכולם עצרתי לאחר כמה ימים כי הרגשתי כאבי בטן מטורפים ושהפנים ממשיכות להתמלא בחצ’קונים הבלתי נסבלים. לאחר מכן הגעתי לקבוצה שנקראת ‘פליאו, סוד ההרזיה של הטבע’. החלטתי להכנס, קראתי, חקרתי על התזונה והחלטתי לקפוץ למים.

אכלתי כל מה שהפליאו מאפשר. לא עשיתי אתגר כי פחדתי להקשות על עצמי, ולהפתעתי ללא שמנים גליצרינים ושלל תרופות ‘פלא’ הרגשתי שהקיבה שלי שוב עובדת, חוזרת לחיים!
התחלתי לישון טוב בלילה, לקום בבוקר ולהיכנס לשירותים .והקסם האמיתי הוא שהפצעים נעלמו!

הייתי חייבת לחלוק את האושר הגדול שלי. מרוב כל הטיפולים הקוסמטיקאים שעברתי הפנים שלי הפכו יבשות, תמיד היה לי יובש בשפתיים, תמיד השתמשתי בקרמים כדי לנסות להחזיר את הלחות לעור – והנה בחצי שנה של פליאו הפנים חזרו להיות שומניות, השפתיים הפסיקו להיסדק, היובש בפרקי הידיים חדל, והגוף שלי חזר לעצמו (ממה שזכרתי מעצמי שהיתי קטנה).

רציתי להודות לך [דעאל שלו] על התזונה המופלאה שהבאת לארצנו, להודות על הזכות להיות עוד אחת מבין אלפים שלקחו את עצמם בידיים ועשו שינוי.

תגובות

  Subscribe  
קבלת עדכונים על